O nas

Dziś jesteśmy uznawani za wiarygodnego i najbardziej solidnego podwykonawcę budowlanego w Polsce. A jak do tego doszło?

Kilkanaście lat temu pewien młody człowiek z doświadczeniem w budownictwie znalazł posadę w jednej z większych polskich firm w tej branży. Niedługo po tym wprowadził do firmy swojego brata.

Szybko okazało się, że pierwszy jest znakomitym specjalistą w pracach budowlanych, a drugi ma smykałkę do nawiązywania nowych znajomości, dlatego wkrótce zaczął spędzać wiele tygodni na zachodzie Europy, nawiązując relacje biznesowe i pozyskując zlecenia budowlane dla swoich szefów.

Co robi każdy rozsądnie myślący człowiek, gdy widzi, że jego praca przynosi jego szefowi o wiele więcej pieniędzy niż jemu samemu? Zakłada własną firmę. Tak było i tym razem. I w wyniku tej decyzji od 2014 roku wszystkie starania jednego z braci miały iść w stronę utrzymania i rozwoju nowej firmy, która – jak się wkrótce okazało – stała się nową jakością na bardzo trudnym rynku budowlanym.

Wkrótce szeregi firmy zasiliły kolejne osoby, dzięki czemu posiadała ona już dział odpowiedzialny za pozyskiwanie zleceń zagranicznych i polskich, za wielojęzyczny kontakt z interesantami z całej Europy, za kadry i księgowość, za rekrutację pracowników z Polski i ze wschodu, a także za reklamę i marketing.

Mniej niż tuzin osób koordynuje wszystko, co jest niezbędne do skutecznego zarządzania firmą, a dzięki temu spółka stale się rozrasta, zdobywa coraz więcej zleceń i zawsze jest i była wypłacalna.

Prawda jest taka, że to wszystko udało się osiągnąć dzięki liczącemu prawie 100 osób zespołowi murarzy i brygadzistów. To dzięki tym fachowcom, ekspertom w dziedzinie budownictwa Grupa Eurostone jest prężnym i stabilnym partnerem biznesowym dla największych firm budowlanych w Europie.

 

Chcesz dołączyć do naszego zgranego zespołu? A może szukasz zaufanego partnera do wspólnych projektów budowlanych?

Dobrze trafiłeś. Zadzwoń do nas, poznaj szczegóły, zacznijmy współpracę.