O nas

Dziś jesteśmy wiarygodnym i jednym z najsolidniejszych podwykonawców budowlanych w Polsce. A jak do tego doszło?

Kilkanaście lat temu, tuż po wejściu Polski do Unii Europejskiej, młody człowiek z doświadczeniem w budownictwie znalazł posadę w jednej z większych polskich firm w tej branży. Realizowała ona projekty budowlane w krajach Europy Zachodniej. Po upływie kolejnych kilku lat mógł się już pochwalić wzorową reputacją i doskonałymi referencjami również na zagranicznych rynkach. Wtedy podjął decyzję o własnej firmie.

Gdy powierzane zlecenia realizuje się przede wszystkim z myślą o innych, to szybko przyciąga się do siebie takich samych ludzi. Tak samo było w tym przypadku. Nie minęło kilka lat, a szeregi firmy zasiliły kolejne osoby, dzięki czemu posiadała ona już dział odpowiedzialny za pozyskiwanie zleceń zagranicznych i polskich, za wielojęzyczny kontakt z interesantami z całej Europy, za kadry i księgowość, za rekrutację pracowników z Polski i ze wschodu, a także za reklamę i marketing.

Tuzin osób koordynuje wszystko, co jest niezbędne do skutecznego zarządzania firmą, a dzięki temu spółka stale się rozrasta, zdobywa coraz więcej zleceń, zawsze jest i była wypłacalna.

To wszystko udało się osiągnąć dzięki liczącemu prawie 150 osób zespołowi murarzy i brygadzistów. To dzięki tym fachowcom, ekspertom w dziedzinie budownictwa, Grupa Eurostone jest prężnym i stabilnym partnerem biznesowym dla największych firm budowlanych w Polsce i Europie Zachodniej.

Chcesz dołączyć do naszego zgranego zespołu? A może szukasz zaufanego partnera do wspólnych projektów budowlanych?

Dobrze trafiłeś. Zadzwoń do nas, poznaj szczegóły, zacznijmy współpracę.